ניתוחים
ותחזיות

דרך איכויות

עולם הביטוח הינו עולם דינמי במדינת ישראל ונתון לשינויים מהירים מאוד בתקופות זמן קצרות. חברות הביטוח בכלל ושוק ההון בפרט מפרסמים באופן קבוע סקירות ועדכונים לכל מה שמתרחש. ריכזנו עבורכם את המשמעותיים ביותר.

ניתוחים ותחזיות

דרך איכויות

סוכנות ביטוח נמדדת ביכולת שלה למקסם את האפשרויות העומדות בפני המבוטחים באמצעותה, בטיפול השוטף שלה במצב של מימוש פוליסות בסיטואציות השונות שהחיים מביאים איתם, אבל גם עם המסוגלות הגדולה להיות עם האצבע על הדופק ולדייק באופן שוטף את הפוליסות של לקוחותיה בהתאם לשינויים התכופים אשר עוברים עולם הביטוח.

הראל שוקי הון

קבוצת הראל ביטוח פיננסים הינה אחת מחברות הביטוח הוותיקות בישראל מזה למעלה מ – 40 שנה ומנהלת כ – 290 מיליארד ₪ עבור לקוחותיה. אגף הכלכלה והמחקר של הראל שוקי הון בראשותו של עפר קליין מספק ניתוחים ותחזיות בכל התחומים בקשורים לניתוח מקרו כלכלי.  רמת הניתוח הגבוהה של התחזיות  והשימוש בשפה נוחה גם עבור אנשים אשר אינם באים מהתחום ורוצים לדעת יותר – מאפשרת הבנה עמוקה יותר בכל הקשור לניהול הכסף. ניתן לעקוב אחר התפתחויות ומגמות בשוקי ההון ברחבי העולם ובישראל.

לקריאה נוספת

הפניקס פיננסים

חברת ביטוח הפניקס אשר הוקמה בשנת 1949 הינה קבוצת הביטוח המובילה בישראל. החל משנת 2019 קרנות סנטרברידג' וגלטין פוינט הינן בעלות השליטה בקבוצת הביטוח. קבוצת הביטוח נחשבת למובילה בחדשנותה גם בתחום ההשקעות.  החברות 'הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל' ו'אקסלנס נשואה ניהול השקעות' הקימו ביחד פורום מקצועי אשר מאפשר חשיפה מעמיקה לעולם הפיננסים, כולל סקירות שבועיות.

לקריאה נוספת

מגדל שוקי הון

בית ההשקעות מגדל שוקי הון אשר נוסד בשנת 1965 מציע מגוון שירותים רחב הכולל מוצרים ופעילויות פיננסיות בין אם מדובר בלקוחות פרטיים ובין אם בתאגידים. סל השירותים כולל, בין השאר, ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות ומוצרים פיננסיים אלטרנטיביים. היקף הנכסים המנוהל כיום על ידי מגדל שוקי הון מוערך בהיקף של כ – 37 מיליארד ₪ עבור לקוחותיו השונים. במגזין הפיננסי של בית ההשקעות  מתפרסמים חדשות מעולם הפיננסים וכן סקירות יומיות וניתוחים.

לקריאה נוספת