מחשבונים
לבדיקה

דרך איכויות

לאחר הבנת משמעויות הביטוח, החלק השני הוא, איך לא, לצלול אל המספרים ולהבין אותם. כך תדעו כמה זה יעלה לכם ומה תקבלו. בחלק הזה ריכזנו, לשימושכם, מחשבונים שונים שיקלו עליכם. לשאלות מעמיקות יותר, מוזמנים ליצור קשר.

מחשבונים לבדיקה

דרך איכויות

סוכנות ביטוח נמדדת ביכולת שלה למקסם את האפשרויות העומדות בפני המבוטחים באמצעותה, בטיפול השוטף שלה במצב של מימוש פוליסות בסיטואציות השונות שהחיים מביאים איתם, אבל גם עם המסוגלות הגדולה להיות עם האצבע על הדופק ולדייק באופן שוטף את הפוליסות של לקוחותיה בהתאם לשינויים התכופים אשר עוברים עולם הביטוח.

משרד האוצר

כבר בדקתם מה יש לכם בכלל? ככל שאנחנו ותיקים יותר בחיים הללו, הסיכוי ששכחנו משהו ששייך לנו, הוא גדול. כך לפחות מראות הסטטיסטיקות. לא מעט אנשים מבוטחים בביטוחים כפולים שונים אשר לא מקבלים מהם דבר. כדי שהתמונה עבורכם תהיה בהירה ככל האפשר דאג משרד האוצר לספק עבורכם מפה מלאה של הכסף שלכם  כולל חשבונות ששכחתם מקיומם, חשבונות לא פעילים בקופות גמל, בקרנות הפנסיה ובביטוחים שונים. למי שלא מתעצל ובודק מחכות, לא פעם, הפתעות נעימות מאוד.

לבדיקה

ביטוח נט

בניגוד לחשיבה הרווחת לא מספיק שיש ביטוח חיים. חשוב להבין כיצד עובד הביטוח שלכם, מה הסעיפים הקיימים בו, כמה עולה לכם כל דבר באמת, עם מה נשארת המשפחה שלכם ביום שאחרי. רוצים לדעת מה התשואה שהשיגה פוליסת הביטוח שלכם עד כה? ומה אם לדעת איך היא עובדת ביחס לפוליסות חיים אחרות? ביטוח נט של רשת שוק ההון ביטוח וחיסכון מספקת לכם מדידה והשוואה זמינות לכל טווח זמן מעל שנה. ביטוח נט מאפשרת הפקת שני דוחות לכל אדם: השוואת תשואות בפרק זמן של שנה ומעלה ודוח השוואתי של מדדי השוק. כל שצריך הוא להזין את הנתונים האישיים וכל אדם יכול לדעת מה קיים אצלו.

לבדיקה

המסלקה הפנסיונית

מה אתם באמת יודעים על הפנסיה שלכם? מתי בפעם האחרונה ראיתם תמונה אמיתית שלה? כאן גם המקום בו תוכלו לדעת אילו ממוצרי הפנסיה שלכם פעילים ואילו לא, מהם סכומי הקצבאות החזויים שמחכים לכם ביום הפנסיה, כמה אתם משלמים על דמי הניהול (רמז, כנראה שלא מעט אם לא ניהלתם על כך מו"מ מקדים), מיהם המוטיבים הרשומים בפוליסה שלכם (אפשר תמיד לעדכן). ניתן להחיל את הבקשה על חברת ביטוח אחת או על כולם. רצוי לבדוק בכל חברות הביטוח, שכן ישנו סיכוי קלוש ששכחתם משהו ששייך לכם.

לבדיקה